Kur talpinti SEO straipsnius

Kur talpinti SEO straipsnius. Tik planuojant ar jau pradėjus verslą internete naudinga apgalvoti kelis žingsnius. Vieni iš pagrindinių yra SEO tekstų rašymas į svetainėje kuriamas skiltis: Apie mus, Paslaugos ir kt. Ir žinoma, išorinis SEO straipsnių talpinimas į tam tikrus katalogus kokybiškų atgalinių nuorodų sukūrimui.

Kur talpinti SEO straipsnius

Kur talpinti SEO straipsnius

Priėjus parašytų ar per paslaugas užsakytų SEO straipsnių talpinimo etapui atsiranda kita užduotis. Susirasti, kur būtų galima patalpinti straipsnį ar kelis juos tam, kad gauti atgalinių nuorodų. Deja, kokybe galinčių pasidirti nėra daug. Tačiau kelios gudrybės leis šį klausimą pradėti spręsti be didelių išlaidų, kas ateityje tikrai nusimato. SEO straipsniu talpinimas gali būti pradedamas nuo skelbimo portalų. Juose galima sukelti ir paskelbti skelbimus apie Jūsų teikiamas paslaugas. Taip, iš daugelio portalų tekste esančios nuorodos yra dofollow, tačiau tokia pradžia taip pat yra naudinga.

Antras žingsnis

Kitas žingsnis yra katalogų paieškos, kuriuose SEO straipsniai yra talpinami nemokamai. Jei nustebote, tikrai galima rasti kokybišką katalogą ir vienas tokių randasi paieškos sistemos pradžioje. Tai Tavosiena.lt blogas. Jame talpinant straipsnius visos nuorodos suaktyvinamos dofollow, todėl Jūsų optimizuojama svetainė ir internetinis verslas bus pastiprintas kokybiškomis atgalinėmis nuorodomis.

Mokamos SEO straipsnių talpinimo paslaugos

Savo internetiniame puslapyje patalpinus patalpinus SEO straipsnius bei klientus informuojančius tekstus ir visuose nemokamuose kataloguose ištalpinus straipsnius veda prie kito etapo. Mokamos SEO straipsnių talpinimo paslaugos, kurios yra kur kas naudingesnės ir efektyvesnės. Kodėl? Talpinant nemokamuose SEO kataloguose straipsnius Jūsų svetainė gaus ne tiek daug atgalinių nuorodų, kad pagal parinktus raktinius žodžius ji iškiltų aukščiau visų. Kai kuriose verslo srityse nepakanka patalpintų 10 ar net 50 straipsnių. Kai kurie rezultatų dėl itin didelės konkurencijos nepasiekia ir su visu 100. Tačiau didelė SEO praktikos patirtį turintys specialistai žino kaip talpinti straipsnius tam, kad pasiekti itin didelių rezultatų paieškos sistemoje. Tačiau akivaizdu, kad savo laiką gaišti ir kitus konsultuoti kaip straipsnius talpinti technikai naudingai, nemokamai nėra logiška. Išlaikomi SEO straipsnių talpinimo įrankiai taip pat kainuoja. Todėl akivaizdu, kad ir talpinimas juose turės atitinkamą kainą. Vieni iš populiariausių SEO straipsnių talpinimo savininkų yra SEO.ITturas.lt puslapis. Pasidomėję rasite visą reikiamą informaciją.

Kur talpinti SEO straipsnius – ar padėjome?

Taigi, kuriant naują verslą ar stiprinant seną būtina užsakyti SEO optimizavimo paslaugas klientų pritraukimui. Kitaip Jūsų puslapis taip ir liks tik verslo puslapiu, kurio neaplanko nė vienas pirkėjas. SEO.ITturas.lt straipsnių talpinimo paslauga padės Jums iškilti aukščiau visų, tereikia susisiekti.

Kontaktai:

MB IT Turas

Į.k. 303142883

PVM kodas: LT 100008039618

Rambyno g. 20, Klaipėda

Swedbank sąsk. LT257300010136813838

Mob.tel.: +37067726777

El. paštas: info@itturas.lt

SiuntosUK.lt