Siuntos iš Anglijos ir Lietuvos
Vis daugiau mūsų šalies piliečių įsikuria įvairiose pasaulio šalyse. Jie ten vyksta ne tik trumpalaikiams darbams, bet ir ilgalaikiams, kuomet nusprendžiama įsikurti ir likti. Viena iš populiariausių šalių – Anglija. Ji daugeliui lietuvių tapo antrąja tėvyne. Kartu su emigracija klesti ir siuntų tarnybų darbas. Siuntos iš Anglijos ir Lietuvos vežamos į įvairius miestus ir miestelius.
Daugelis iš mūsų turi artimųjų, kurie gyvena užsienyje. Ypatingai prieš didžiąsias metų šventes norisi jiems padovanoti dovanas ar nudžiuginti malonia staigmena. Ne išimtis ir tie, kurie toli nuo gimtinės. Jie taip pat nori parodyti dėmesį likusiems Lietuvoje. Kiekvienais metais vis daugiau siuntų pervežama iš Lietuvos į Angliją ir priešingai, iš Anglijos į Lietuvą. Prieš pakuojant siuntinį, būtinai pasidomėkite ką galima ir ko negalima įvežti į tą šalį, kurioje bus priimta siunta. Taip pat nepamirškite, kad gali būti nustatyti tam tikri kiekiai leidžiamų daiktų. Tuomet išvengsite papildomų rūpesčių dėl negautos siuntos ar kitokių su tuo susijusių nesklandumų.
Dažniausiai pervežamos įvairios dovanos, smulkūs buitiniai prietaisai ar sporto inventorius. Tai nedidelės siuntos. Kartais išvykstantieji iš Lietuvos negali pasiimti daug bagažo, nes dar turi įsikurti naujame mieste ir pradėti darbuotis. Tokiais atvejais likusieji Lietuvoje artimieji vėliau siuntų tarnyboms patiki lagaminus su asmeniniais daiktais. Juk grįžti ir patiems pasiimti bagažą bus labai brangu, o gauti siuntinį kainuos gerokai pigiau. Be to, sutaupomas laikas. Gabenami ne tik smulkūs kroviniai, bet ir buitinė technika, ir baldai.
Ar žinote kas svarbiausia pervežant įvairius daiktus, dovanas ir kitus krovinius? Garantijos, kad siuntinys niekur nepradings ir saugiai pasieks adresatą. Labai daug tokių paslaugų teikėjų siūlo savo paslaugas, tad išsirinkti gali būti sudėtinga. Svarbiausia, kreiptis į patikimą bendrovę, kuri dirba ne pirmas dienas. Taip pat galite pasiteirauti pažįstamų, kurie turi artimųjų užsienyje ir galbūt jie rekomenduos patikimą įmonę. Siuntos iš Anglijos ir Lietuvos dažniausiai vežamos kas savaitę, todėl prieš svarbiausias metų šventes pasirūpinkite tuo, kad siuntinys būtų priimtas kuo anksčiau. Tik tuomet būsite tikri, kad jis bus pristatytas laiku.
Siuntų tarnybos prisiima visą atsakomybę ir rūpesčius, kurie tektų mums, jei reiktų patiems rūpintis kaip pristatyti ar atsivežti reikalingus daiktus. Kreipiantis į patikimas bendroves visa tai bus užtikrinta ir Jums beliks tik pasirūpinti tuo, ką dėsite į siuntinį.

Taip pat pasidomėkite informacija:

Veža į oro uostus;