Siuntų pervežimas
Siuntų pervežimas klesti visoje Europoje. Įvairiose šalyse gyvenantys žmonės naudojasi kurjerių tarnybų paslaugomis. Tai labai patogu. Vis daugiau žmonių naudojasi šiomis paslaugomis tuomet, kai reikia iš vienos vietos į kitą pervežti reikiamus daiktus ar prekes. Didžiąją dalį tokių pervežimų bendrovių klientų sudaro Anglijoje ir Lietuvoje gyvenantys žmonės.
Kasdien vyksta ne tik siuntų pervežimas į Lietuvą, bet ir į Jungtinę Karalystę. Greitai ir patikimai galima patikėti įvairių daiktų, prekių ir dovanų perdavimą gavėjui. Tai tapo taip populiaru, kad neįmanoma net įsivaizduoti, kaip reiktų gyventi be šių paslaugų. Tam, kad siuntinys saugiai pasiektų adresatą būtina jį tinkamai paruošti. Supakuokite daiktus tvarkingai ir patikinkite ar viskas sandariai užsidaro. Būtinai užrašykite ar atspausdinkite gavėjo kontaktinius duomenis: vardas, pavardė, tikslus adresas ir telefono numeris. Tai rekvizitai, be kurių neįmanoma teikti šių paslaugų.
Labai svarbu žinoti, kad siuntų pervežimas Europoje teikiamas tik pagal nustatytas taisykles ir įstatymus. Būtinai atminkite, kad negalima į siuntinį dėti cigaretes ir kitus tabako gaminius, narkotines medžiagas ar alkoholinius gėrimus. Taip pat, jei Jūsų siuntą patikrins ir ras receptinius vaistus, asmeninius dokumentus ar pinigus, tai galite gauti baudą. Už siuntos turinį atsako ne vežėjas, o tas, kuris šias paslaugas užsako. Draudžiama vežti ir sprogstamąsias medžiagas ar brangakmenius. Tikslų leidžiamų ir neleidžiamų daiktų sąrašą bei jų kiekį galite sužinoti ir toje pačioje bendrovėje, kuri organizuoja tarptautinius siuntų pervežimus. Nors jos ne visuomet tikrinamos, tačiau nenorint turėti nemalonumų, geriau dėti tik leidžiamus daiktus.
Įvairių siuntų pervežimas UK užima svarbią vietą šių paslaugų rinkoje. Yra įmonių, kurios tuo rūpinasi ne vienerius metus. Pirmą kartą ieškant kam patikėti pervežti siuntą verta kreiptis tik į tokias. Kurjeriai garantuoja saugų pristatymą į bet kurį Lietuvos ar Jungtinės Karalystės miestą. Labai skubantiems ir neturintiems laiko reikėtų pasidomėti tomis bendrovėmis, kurių vairuotojai pasirūpina, kad siuntų pervežimas būtų kuo skubesnis ir netektų ieškoti atsiėmimo punktų, o pristatytų tiesiai gavėjui į namus. Tokios pačios galimybės gali būti siūlomos ir pasiimant siuntą iš siuntėjo namų. Kaina priklauso nuo bendrovės nustatytų įkainių už siuntos svorį, kiekį ir į kurią šalį reikia ją saugiai pervežti.
Klestint siuntų pervežimo paslaugoms, didėja ir užsakymų kiekis, nes jomis naudotis labai paprasta ir greita. Kainos taip pat džiugina siuntėjus, nes kiekvienas iš mūsų nenori permokėti daugiau, nei siūlo kiti paslaugų teikėjai.

Taip pat pasidomėkite informacija:

Veža į oro uostus;