Vandens filtrai namui – kaip išsirinkti

Vandens filtrai namui. Daugelis vandens vartotojų siekia kuo aukštesnės kokybės. Ne išimtis ir individualūs namai, kuriuose vandens šaltinis negarantuoja kokybės, tik tiekimą. Todėl vandens filtrai namui pagal konkrečią paskirtį yra geriausias techninis sprendimas.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Prieš pradedant nukreipti mintis į vandens filtrų pusę naudinga suprati, kad kalbama ne apie buities, Brita filtrus. Nors vandens filtrai Brita kuria aukščiausios kokybės vandenį, dėl našumo namuose jo gali tiesiog nepakakti. Tačiau tokia situacija neprivers nuliūsti, nes daugelis žino, kad yra profesionalūs Pureaquafilter.lt meistrai, kurie ne tik rekomenduos ir patars, bet sumontuos ir pasisiūlys nuolatinei filtrų techninei priežiūrai. Vandens Pureaquafilter.lt filtrai namui yra parenkami atsižvelgiant į daugelį kriterijų, kuriuos pateiks Pureaquafilter.lt specialistai. Tačiau, prieš tai naudinga atlikti tyrimą, kad būtų galima rinktis geriausius.

Filtrų rūšys

Prieš pradedant rinktis filtrus namui naudinga su populiariausiais susipažinti, kad perprasti jų funkcijas bei naudą namuose.

  • Vandens filtrai, kurie skirti mechaniniam vandens valymui nuo stambesnių tirpių ar dar nespėjusių ištirpti medžiagų. Tai vadinama pirminio vandens filtravimo sistema namui, kuri apsaugo sistemą nuo smėlio, dumblo, rūdžių, molio, žvyro, žemių ir kitų nepageidaujamų dalelių;
  • Vandens nugeležinimui skirti filtrai namui, kurio vanduo turi didelį geležies bei sieros vandenilio kiekį. Toks vanduo namuose neretai būna rudos spalvos ir turintis supuvusių kiaušinių dvoką. Ir taikomi tokie filtrai dažniausiai padarius gręžinį ar iškasus šulinį;
  • Vandens minkštinimo ir nukalkinimo sistemos iš Pureaquafilter.lt yra parenkamos atsižvelgiant į pajėgumą. Tai vandens filtrai, kurie iš vandens pašalina perteklines kalcio bei magnio druskas. Toks procesas maksimaliai sumažina kalkių nuosėdų kiekį name. Kadangi tai nėra sveikatai kenkiančios medžiagos, šie filtrai dažnai montuojami name naudojamos buitinės technikos apsaugai. Boileriai, skalbimo mašinos, indaplovės, kavos bei arbatos virduliai itin greitai apkalkėja kai namuose yra kietas vanduo. Nukalkinimo filtrai užtikrins sklandų ir ilgą jų darbą namuose.

Kurie filtrai namui tinkamiausi

Greičiausiai jau supratote, kad namui filtrai yra parenkami tik tyrimus. Vandens tyrimas parodo jo sudėtį, todėl ilgametę darbo patirtį Pureaquafilter.lt specialistai rekomenduos pačius geriausius ir atitinkančius poreikius Jūsų namui filtrus.

Taigi, kurie vandens filtrai tinkamiausi namui sužinosite ir įsigysite po konsultacijos su specialistais.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius