Vežu į Angliją
Jungtinė Karalystė yra populiariausia šalis, kurioje dirba daugiausia lietuvių. Ne tik dirba, bet ir studijuoja. Ne veltui tiek daug pasiūlymų keliauti šia kryptimi lėktuvu, autobusu ar mikroautobusu. Internetinėje erdvėje mirguliuoja daugybė skelbimų „Vežu į Angliją“. Belieka tik išsirinkti priimtiniausią pasiūlymą.
Kaip viskas vyksta skrendant lėktuvu visi puikiai žinome. Kuo anksčiau įsigysime bilietus, tuo geriau. Kartais net galima spėti pasinaudoti akcijomis. Tiesa, prieš didžiausias ir svarbiausias metų šventes jie pakankamai brangūs. O juk pasimatyti su artimaisiais taip norisi. Ypatingai, jei tai kalėdos. Gražios šeimos tradicijos einančios iš kartos į kartą, vaišių stalas su lietuviškais patiekalais ir malonus bendravimas, kurio pasiilgstame svečioje šalyje. Planuoti atostogas per tokias šventes tampa paprasčiau tiems, kurie gyvena Anglijoje. Juk tuo metu daugeliui atostogų metas. Nusprendus įsigyti bilietus galima nemaloniai nustebti, nes jų nebėra. Tuomet galima rasti alternatyvų.
Iš Lietuvos į Angliją ir priešinga kryptimi kasdien vyksta keleiviniai autobusai ir mikroautobusai. Nors prieš šventinį laikotarpį ir juose vietų sumažėja, tačiau patekti į keleivių sąrašą tampa gerokai paprasčiau, nei į lėktuvo. O kaina taip pat gali nustebinti, tik šįkart jau maloniai. Palyginus lėktuvo bilietų ir autobusų kainas galima rasti gerus pasirinkimus norintiems sutaupyti. Be to, esant paklausai, autobusų ir mikroautobusų vairuotojai dirba daugiau. Bendrovės paskiria daugiau reisų ir tuomet daugiau keleivių gali pasiekti reikiamą vietą reikiamu metu.
Keleivių pervežimu užsiima įmonės arba privatūs asmenys. Pastarieji dažniausiai skelbiasi internetiniuose skelbimuose „Vežu į Angliją“, „Vežu į Lietuvą“ ar „Greitai pristatome Jus į reikiamą šalį“. Paskambinus nurodytu telefonu galima sužinoti visą dominančią informaciją. Kartais vežėjai pasako tikslų laiką ir vietą, iš kurios Jus paims. Taip pat pasidomėkite, kiek galite pasiimti bagažo. Dažniausiai galima imti daugiau lagaminų ir krepšių, nei į lėktuvą. Tai dar vienas pranašumas autobusų ir mikroautobusų keleivių naudai. Ne visi vežėjai pasiima keleivius iš vienos sutartos vietos. Kartais siūlomi ir kitokie būdai. Pavyzdžiui, daugelis labai vertina, kuomet su bagažu nereikia vykti iki sutartos vietos, o vežėjas atvyksta į namus ir Jums belieka tik įlipti į transporto priemonę. Paslaugūs vairuotojai taip pat padeda įkelti sunkų bagažą.
Keleivių pervežimais užsiima daugelis įmonių ir pavienių vežėjų. Rinkitės juos pagal rekomendacijas ir atsiliepimus. Saugi ir patogi kelionė daugeliui labai svarbus kriterijus renkantis su kuo keliauti reikiamu maršrutu.

Taip pat pasidomėkite informacija:

Veža į oro uostus;